#
keep focus
inspirations

KAŻDY CZASEM POTRZEBUJE PARTNERA INSTYTUCJONALNEGO.


Do czego służy ta strona?

Nie ważne czy jesteś animatorem kultury, organizujesz pokazy filmowe, czy jesteś menedżerem teatru, czy starasz się o trasę koncerową swojego zespołu, czy jesteś kuratorem szukającym galerii w której zrealizujesz swój projekt, czy artystą który chce pokazać nowe realizacje, czy może reprezentujesz galerię, która zmaga się z ciasnym budżetem na bardzo ciekawy projekt. KAŻDY CZASEM POTRZEBUJE PARTNERA INSTYTUCJONALNEGO.

http://artmarketingtools.pl/Blog/michal-brzezinski/do-czego-suy-ta-strona

Do tego służy właśnie ta strona. Niebawem przrygotuję film w którym pokażę Wam jak poruszać się po niej i jak “wycisnąć maximum”. Dzisiaj o podstawach. Pamiętajcie że pracę nad tym narzędziem rozpoczynał jeden człowiek, po godzinach pracy i robił to ze zmęczonym umysłem przez dwa miesiące poświęcając dla Was czas który miał dla swojej rodziny :) Wiedząc to zobaczycie sami czemu przedsięwzięcie jest skazane na sukces!

Podstawową rzeczą jest rejestracja, zapoznanie się z panującymi tu zasadami i aktywacja konta.

http://artmarketingtools.pl/cms

Kolejnym krokiem jest Ustawienie wiadomości z propozycją w dziale “maile”. Zdjęcia dodajesz przyciskiem po prawej stronie. Po wczytaniu zdjęcia możesz przeciągnąć je i upuścić w obszar tekstowy. Zacznij pisać. Uważaj by nie stracić tego co już wpisałeś więc zapisuj zmiany.

Po ustawieniu wiadomości możesz w zasadzie przydtąpić do wysyłki. Wejdź do działu “sesje” i ustaw relację między grupą docelową i wiadomością. Aby była możliwa jakakolwiek skuteczność mailingu potrzebne będą ustawienia SMTP skrzynki pocztowej której będziesz używał do wysyłki. Proponuję założenie nowej poczty i sprawdzenie ustawień serwera służących do konfiguracji klienta poczty typu Outlook, czy Thinderbird. Te dane są podawane przez każdego dostawcę usług. Wysyłkę można zatrzymać czasowo, ale w tej chwili nie ma opcji jej usunięcia z kolejki więc proszę przemyśleć swe działania. Przycisk z krzyżykiem służy jedynie do ukrywania wysyłki, a nie do jej kasowania.

Nciśnij teraz na pasku przycisk start. Tutaj możesz monitorować każde “pełne” odczytanie wiadomości. Przez “pełne” rozumiemy odczytyanie z wczytaniem obrazków. Dla tego polecamy wstawianie zdjęć które zachęcą do otwarcia wiadomości z wczytanymi obrazkami. Możesz tu także zmienić swoje hasło lub nazwę użytkownika. UIstaw także unikalny adres – identyfikator swojego bloga. Każdy użytkownik ma swojego bloga na którym widnieją wysłane wiadomości i napisane artykuły.

Zazwyczaj jednak chcemy wysłać coś do grupy odbiorców których sami wybierzemy – nie musimy więc korzystać z publicznych grup docelowych. Wejdź do działu “grupy” i ustaw swoją grupę do której chcesz wysłać wiadomości. Kiedy już stworzysz grupę możesz nią zarządzać – oznacza to przede wszystkim, że możesz wczytać plik z kontktami które będą sukcesywnie przypisywane do tej grupy. format pliku nie ma znaczenia, byle był to plik tekstowy zawierający adresy email. Wszystkie zostaną dodane do tej grupy.

Jeśli jakiś zaimportowany adres znajduje się w naszej bazie zostanie dodany do grupy, jeśli nie poza dodaniem do grupy zyskasz przywilej zarządzania kontem instytucji. Będziesz mógł dodawać, lub odejmować grupy do których jest przypisana, uzupełniać i zmieniać dane. Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem czy nie możesz zablokować wysyłanie Twoich maili do tej instytucji – blokady nie da się usunąć. Wszystko to w dziale “instytucje”.

W dziale instytucje znajdziesz także możliwość wprowadzania notatki do każdej instytucji. Notatka może być prywatna lub publiczna – zdecyduj! Publiczna notatka będzie w przyszłości komentarzem na profilu galerii. Prywatnych można używać do prowadzenia rejestru kontaktów i innych rzeczy.

Kolejność domyślnie wyświetkanych kilkudziesięciu galerii jest związana z ich aktywnością. Aktualnie aktywne są wyżej.

Możesz wyszukiwać galerie po nazwie, lub po fragmencie adresu email. Dzięki temu łatwo wyszukasz maile zawierające w sobie frazy takie jak CSW, lub BWA.

Serwis zawiera także elementy służące do wewnętrznej komunikacji, platformę blogów związanych z publikowaniem artykułów takich jak ten który czytasz, oraz rodzaj wewnętrznego portalu społecznościowego z profilami użytkowników widocznego dla osób zalogowanych. To wszystko jednak w kolejnych odcinkach!

Advertisements

About affective bioart

http://michalbrzezinski.org

Discussion

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Top Clicks

  • None

RSS transspecies art

  • An error has occurred; the feed is probably down. Try again later.
Advertisements
%d bloggers like this: